Mūsų įstaiga siekia visapusiško vaiko ugdymo plėtojant jo individualų neribotą potencialą!

Įstaigoje įgyvendinamos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos.
Nuo 2022 m. rugsėjo mėn. pradėjome dirbti pagal Švietimo ministerijos rekomenduojamus, atnaujintus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų metodinius rinkinius:

Pedagogai teikia pagalbą specialių ugdymo(si) poreikių turintiems vaikams. Bendradarbiaujame su pedagoginę psichologinę tarnyba, vaiko raidos centru.

Įstaiga yra atvira vietos bendruomenės poreikiams bei tradicijoms, dalyvauja Naujininkų mikrorajono, Senamiesčio bendruomenės renginiuose, šventėse.

NAUJIENOS

DĖL PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO

Dalinamės informacija dėl priešmokyklinio ugdymo pradžios ir vaiko brandumo ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą ir vaiko ugdymo ir ugdymosi poreikių, pažangos įvertinimo pedagoginėje psichologinėje tarnyboje.

Skaityti daugiau »

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME! 1,2% GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO PARAMA